KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15229391
nr 1522 9391
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Etsning, Signerad, 48x41 cm, yttermått inklusive ram: 36x57 cm. Signerad
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:09:01
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr